BAD FÜSSING - JOHANNESBAD

BAD FÜSSING - JOHANNESBAD, Německo, 24.3.2018, -

BAD FÜSSING - JOHANNESBAD

BAD FÜSSING - JOHANNESBAD
Termín:
24.3. – 
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:71-619
730 Kč (-0 %)

BAD FÜSSING - JOHANNESBAD

Johannesbad je moderní areál s 4 500 m2 vodní plochy. Najdete zde 13 různých bazénů, mimo jiné i masážní bazén s vlnobitím, nebo vulkanický bazén. Teplota vody v bazénech se pohybuje v rozmezí 27 až 39 oC. Součástí areálu je i saunový svět.

Termíny: 24.3., 6.7. a 8.9.

Cena: 730 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, vstupné do lázeňské části, průvodce.

Cena nezahrnuje: pojištění.

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161, IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK