BENÁTKY - VERONA - DOLOMITY

BENÁTKY - VERONA - DOLOMITY, Itálie, 4.5.2018, Polopenze

BENÁTKY - VERONA - DOLOMITY starstarstar

BENÁTKY - VERONA - DOLOMITY
Termín:
4.5. – 8.5.2018
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:129-626
6 990 Kč (-0 %)

PERLY SEVERNÍ ITÁLIE

BENÁTKY – VERONA – LAGO DI GARDA - DOLOMITY

1. den: Odjezd ve večerních hodinách, noční přejezd přes Rakousko do Itálie

2. den: Příjezd do Benátek k přístavu Punta Sabbioni. Okružní jízda lodí po ostrovech benátské laguny. Burano s malovanými domy a výrobou krajek, Torcello s bazilikou Santa Maria Assunta a Murano se sklářskými dílnami a ukázkou výroby. Odpoledne plavba do centra Benátek a vyhlídková plavba po Canal Grande. Večer plavba lodí k autobusu a přejezd na hotel. Ubytování, večeře a nocleh.

3. den: Po snídani odjezd k lodi, společná plavba do Benátek, celodenní návštěva historického centra. Dóžecí palác, Piazza San Marco, chrám Sv. Marka, Most vzdechů, Canal Grande, most Rialto, Santa Maria del Salute a další zajímavosti. Možnost návštěvy muzeí a galerií. Večer plavba lodí k autobusu a přejezd na hotel. Ubytování, večeře a nocleh.

4. den: Po snídani odjezd do Verony a prohlídka města. Ponte Scaligero, římský amfiteátr, dvoupatrový kostel Chiesa di San Fermo Maggiore, Juliin balkón Casa di Giulietta, Piazza Erbe, most Ponte Pietra a Catedralle Santa Maria Matricolare. Odpoledne přejezd k jezeru Lago di Garda a procházka po krásném městě Sirmione. Večer přejezd do Dolomit, ubytování v blízkosti Canazei, večeře a nocleh.

5. den: Po snídani výjezd na hráz přehrady Lago di Fedaia a zastávka pod ledovcem a horou Marmolada (3343 m). Přejezd přes Passo Fedaia (2056 m) do Malga Ciapela a pěší procházka soutěskou říčky Pettorina. Prohlídka velkých železných soch v Sottogudě a výjezd na sedlo Passo Giau (2233 m). Přes Cortinu di Ampezzo k jezeru Lago di Misurina s výhledy na Tre Cime a přejezd přes Zell am See zpět. Návrat večer.

Termín: 4.–8. 5.

Cena: 6.990 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, 3 x ubytování v hotelu, 3 x polopenzi, poplatky za vjezd do Benátek, průvodce.

Cena nezahrnuje: plavenku na dva dny do Benátek – 30 E, případné vstupy a pojištění.

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK