Grotticelle

Grotticelle, Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano, 15.6.2018, Polopenze
Grotticelle
LM
Termín:
15.6. – 26.6.2018
Změnit termín
Délka:12 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:144145396
13 490 Kč (-0 %)
350 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: KALÁBRIE - GROTTICELLE***
Popis
Capo Vaticano je nejkrásnější oblasti Kalábrie. Od pobřeží se zvedají vysoké skály, které vytváří malé zátoky s romantickými písčitými plážemi a křišťálově průzračnou vodou. Pláže v Kalábrii patří mezi nejkrásnější na světě. Budete mít možnost procházek na mys Faro s úchvatnou vyhlídkou na záliv Gioiatauro, Messinskou úžinu a nezapomenutelný západ slunce nad Liparskými ostrovy a sopkou Stromboli. Pouhých 7 km odtud leží město Tropea, položené na útesech, s historickým centrem a překrásnou vyhlídkou na tyrkysově průzračné moře.
Ubytování
Pokoje: 2, 3 lůžkové, s koupelnou, WC, balkonem, TV. Klima, trezor a lednice za poplatek.
Poloha
Hotel GROTTICELLE ***
Hotel leží 350 m od nejkrásnější písečné pláže v Kalábrii. Hotel Grotticelle *** je velmi oblíbený hotel, vybaven jídelnou, barem, TV místností, bazénem pro dospělé i děti, rozsáhlou zahradou s bohatou vegetací, vlastní pláží s plážovým barem.
Vybavení a služby
Stravování: polopenze– vynikající mezinárodní i italská kuchyně. Snídaně - formou bufetu.Večeře – výběr z menu, přílohy a předkrmy formou bufetu. Možnost dokoupení obědů.
Stravování
POLOPENZE - vynikající mezinárodní i italská kuchyně. Snídaně - formou bufetu.Večeře – výběr z menu, přílohy a předkrmy formou bufetu. Možnost dokoupení obědů.
Doprava
AUTOBUS
Program
1. den odjezd z ČR
2. den příjezd do letoviska a ubytování
2. - 11. den pobyt u moře s možností výletů
11. den odpoledne odjezd
12. den příjezd do ČR
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, ubytování 9 nocí, polopenzi, ložní a koupelnové prádlo, úklid, zák. pojištění CK, delegáta, 1x plážový servis na pokoj – slunečník a dvě křesílka, transfer na soukromou pláž.
Cena nezahrnuje
nápoje ke stravování, cestovní pojištění vč. storna zájezdu – možno sjednat v CK.

Výlety v místě: celodenní výlet - Sicílie – město Taormina s vyhlídkou na Etnu, celodenní výlet - Lipari – plavba na sopečné ostrovy – Vulcano, Lipari,Stomboli, Tropea – město na útesech, noční Stromboli, Pizzo, skalní město Zungri.
Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN CZ, s.r.o., IČ 28084161.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK