Istanbul - perla Orientu

Istanbul - perla Orientu, Turecko, Istanbul, 26.4.2018, Snídaně

Istanbul - perla Orientu starstarstar

Istanbul - perla Orientu
Termín:
26.4. – 29.4.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:letecky (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:123311489
12 990 Kč (-0 %)
Stravování
SNÍDANĚ
Doprava
LETECKY
Program
ISTANBUL PERLA ORIENTU

Istanbul je opravdová brána do orientu. Město, kde končí Evropa a začíná Asie. Město, které se může pochlubit velmi dlouhou historií a velkým množstvím nádherných památek. Město, které žije nekončícím životem a město tisíců obchůdků a spoustou milých lidí. Pojeďte ochutnat krásu orientu a zažijte s námi jedno z nejkrásnějších měst světa!

1. den: odlet z Prahy do Istanbulu. Transfer metrem na hotel a ubytování. Odpoledne seznámení s městem, pěší procházka centrem Istanbulu do oblasti Sulanahmet, Hipodrom s obelisky, slavná Modrá mešita se šesti minarety, mešity Sokullu Sehit Mehmed Pasa a Kücük Ayasofya.

2. den: dopoledne prohlídka sultánského paláce Topkapi, se zahradami, interiéry harému a nádhernou pokladnicí se šperky a trůny těch nejslavnějších sultánů. Odpoledne Hagia Sophia, neboli Chrám Boží moudrosti, který byl původně byzantským chrámem a později osmanskou mešitou. Yerebatanské cisterny, unikátní podzemní nádrže na pitnou vodu, jejichž stropy drží 336 antických sloupů. A na závěr dne úžasná atmosféra okolo mešity Yeni Cami s tisíci holuby a nádherná mešita Rustem Pasha na nábřeží Zlatého rohu.

3. den: dopoledne Suleymanova mešita, kterou postavil Suleyman Nádherný a je považována za nejkrásnější v Istanbulu. Potom slavný Velký bazar, který zabírá plochu 5 hektarů a představuje jakési město ve městě, které je jednou z největších tržnic světa. Ve výkladních skříních je 10 tun zlata. Odpoledne prohlídka Egyptského bazaru, který ohromí nepřebernou vůní koření a ovoce. Pěšky přes Galatský most s typickými restauracemi a výstup na Galatskou věž s nádherným rozhledem na město a Bosporský průliv.

4. den: dopolední pěší okruh do západní části města, mešity Sehzade Cami a Faith Cami, kde je pohřben slavný Mehmed Dobyvatel. Odpoledne transfer metrem na letiště a odlet zpět do Prahy.

Termín: 26. - 29.4. 2018

Cena: 12 990 Kč
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha Istanbul a zpět, 3x ubytování se snídaní v *** hotelu, průvodce.
Cena nezahrnuje
jízdné místní dopravou a vstupy do památkových objektů, cca 50 EUR, pojištění.
Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN CZ, s.r.o., IČ 28084161.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK