JAK CHUTNAJÍ ZÁPADNÍ ČECHY

JAK CHUTNAJÍ ZÁPADNÍ ČECHY, Česká republika, 15.7.2018, Polopenze

JAK CHUTNAJÍ ZÁPADNÍ ČECHY starstarstar

JAK CHUTNAJÍ ZÁPADNÍ ČECHY
Termín:
15.7. – 16.7.2018
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:130-627
2 990 Kč (-0 %)

JAK CHUTNAJÍ ZÁPADNÍ ČECHY

Západní Čechy mají mnoho chutí. Ochutnejte chuť termálních pramenů světoznámých lázní, chuť Becherovky a chuť tradičního plzeňského piva.

1. den: Ráno odjezd do Plzně. Téměř dvouhodinová prohlídka PILSNER URQUELL včetně degustace piva. Oběd NA SPILCE, v unikátní restauraci přímo v bývalých kvasných sklepích. Ochutnáte několik druhů skvělého grilovaného masa a sami si natočíte pivo. Přejezd do Mariánských Lázní, prohlídka Kolonády, vřídel a Zpívající fontány. Přejezd k hotelu, ubytování a večeře. 2. den: Po snídani přejezd do Karlových Varů, prohlídka kolonády, vřídel. Návštěva muzea Becherovky s degustací. Přejezd do Bečova nad Teplou, prohlídka zámku a Relikviáře sv. Maura – po českých korunovačních klenotech druhá nejvýznamnější památka. Večer návrat domů.

Termín: 15. -16.7. 2018

Cena: 2 990 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, 1x ubytování s polopenzí, 1x oběd ve Spilce – co sníš a vypiješ, prohlídka PILSNER URQUELL včetně degustace piva, muzeum Becherovky s degustací, prohlídka Bečova, průvodce.

Cena nezahrnuje: pojištění.

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK