MAĎARSKO - LÁZNĚ EGER A BUDAPEŠŤ

MAĎARSKO - LÁZNĚ EGER A BUDAPEŠŤ, Maďarsko, 6.4.2018, Polopenze

MAĎARSKO - LÁZNĚ EGER A BUDAPEŠŤ starstarstar

MAĎARSKO - LÁZNĚ EGER A BUDAPEŠŤ
Termín:
6.4. – 9.4.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:96-583
5 690 Kč (-0 %)

LÁZNĚ EGER – HOTEL FLORA *** S PROHLÍDKOU BUDAPEŠTI

1. den: Brzy ráno odjezd přes Vídeň do Budapešti. Návštěva vyhlášené budapešťské tržnice a přejezd do Egeru – ubytování v hotelu, večeře a využití wellness oddělení

2. den: Prohlídka historického centra Egeru, turecký minaret a hrad s krásnou vyhlídkou. Pobyt v termálních lázních a v hotelovém wellnessu. Večer přejezd do Údolí krásných žen, posezení ve sklípku a ochutnávky místních vín.

3. den: Volný den na pobyt v termálních lázních a wellnessu. Možnost výletu do NP Bukové hory. Večer opět ve vinařské oblasti.

4. den: Přejezd do Budapešti a prohlídka druhé části města. Gellertův vrch, Hradní vrch, chrám sv. Matyáše, královský palác, Matyášova fontána a nádherné výhledy na město. Večer návrat.

Termín: 6.–9. 4.2018
Cena: 5 690 Kč při zakoupení do 15.11.
          5 990 Kč při zakoupení od 16.11.

Cena zahrnuje: dopravu, 3x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu, vstupné do lázní a termálních bazénů v Egeru, hotelový wellness, průvodce.
Cena nezahrnuje: vstupné, pojištění.

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161, IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK