MAĎARSKO - TERMÁLNÍ LÁZNĚ BÜK

MAĎARSKO - TERMÁLNÍ LÁZNĚ BÜK, Maďarsko, 18.11.2018, Polopenze

MAĎARSKO - TERMÁLNÍ LÁZNĚ BÜK starstarstarstar

MAĎARSKO - TERMÁLNÍ LÁZNĚ BÜK
Termín:
18.11. – 
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:60-581
5 990 Kč (-0 %)

Termální lázně Bük – Bükfürdö

Bük má charakter velkého lázeňského parku o rozloze cca 13 ha, ve kterém najdete celkem 26 venkovních a krytých bazénů, množství sportovních příležitostí (tenis, golf) společně s bohatou nabídkou restaurací, pivnic a obchodů. V roce 2011 proběhla rekonstrukce a dostavba komplexu lázní Bük, díky které byl komplex rozšířen o další atrakce v sektoru zážitkových bazénů (tobogány a skluzavky) a o prostor nového Saunového světa, restauraci, prostory pro děti apod.

HOTEL RÉPCE GOLD****

Hotel se nachází v přímé blízkosti termálního areálu a lze přejít rovnou do léčebných lázní krytou spojovací chodbou.

Vybavení: restaurace k podávání snídaně a večeře, lobby bar, dětský koutek, billiard, šipky, konferenční sál, posilovna, kosmetika, manikúra, pedikúra, masáže, solná komora, solárium.
V hotelové budově se nachází Wellness ostrov (plavecký bazén, jacuzzi, sauna, whirpool, parní kabina).

Ubytování:  1 a 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, s klimatizací, koupelnou, WC, TV, telefonem, minibarem, bezpečnostní schránkou, s Wi-Fi připojením a balkonem (pouze pokoje s přistýlkou balkon nemají).

Stravování: polopenze, snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Termíny a ceny:

28.4. - 1.5.2018

6 990 Kč při zakoupení do 15.11.
7 290 Kč při zakoupení od 16.11.

Slevy a příplatky: dítě na přistýlce 3-6 let sleva 3 400 Kč, dítě na přistýlce 6-12 let sleva 2 300 Kč, dospělý na přistýlce sleva 1 050 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj 1 250 Kč.

18. - 21.11.2018

5 990 Kč při zakoupení do 10.5.
6 290 Kč při zakoupení od 11.5.

Slevy a příplatky: dítě na přistýlce 3-6 let sleva 2 800 Kč, dítě na přistýlce 6-12 let sleva 1 900 Kč, dospělý na přistýlce sleva 850 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj 990 Kč.

Program: 
1. den - odjezd v ranních hodinách, příjezd do hotelu, ubytování od 14.00 hodin, koupání v termálním areálu, volný program, večeře.
2. - 3. den - snídaně, koupání (8.30 – 18.00 hodin), volný program, večeře.
4. den - snídaně, odjezd do ČR, návrat v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, dopravu autobusem, vstupné do termálních lázní (v den příjezdu od 14.00, v den odjezdu již vstup do termálních lázní není v ceně), využívání Wellness ostrova (do 22.00 hodin), zapůjčení županu a služby delegáta.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, pobytovou taxu cca 2 EUR/noc/osoba nad 18 let, vstupné do zážitkové části lázní (cca 10 EUR). 

Odjezdová místa: Vimperk, Prachatice, Český Krumlov, České Budějovice, Třeboň, po dohodě Strakonice, Vodňany. 

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161, IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK