MAĎARSKO - TERMÁLNÍ LÁZNĚ BÜK

MAĎARSKO - TERMÁLNÍ LÁZNĚ BÜK, Maďarsko, 18.11.2018, Polopenze

MAĎARSKO - TERMÁLNÍ LÁZNĚ BÜK starstarstarstar

MAĎARSKO - TERMÁLNÍ LÁZNĚ BÜK
Termín:
18.11. – 
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:60-581
5 990 Kč (-0 %)

Termální lázně Bük – Bükfürdö

Bük má charakter velkého lázeňského parku o rozloze cca 13 ha, ve kterém najdete celkem 26 venkovních a krytých bazénů, množství sportovních příležitostí (tenis, golf) společně s bohatou nabídkou restaurací, pivnic a obchodů. V roce 2011 proběhla rekonstrukce a dostavba komplexu lázní Bük, díky které byl komplex rozšířen o další atrakce v sektoru zážitkových bazénů (tobogány a skluzavky) a o prostor nového Saunového světa, restauraci, prostory pro děti apod.

HOTEL RÉPCE GOLD****

Hotel se nachází v přímé blízkosti termálního areálu a lze přejít rovnou do léčebných lázní krytou spojovací chodbou.

Vybavení: restaurace k podávání snídaně a večeře, lobby bar, dětský koutek, billiard, šipky, konferenční sál, posilovna, kosmetika, manikúra, pedikúra, masáže, solná komora, solárium.
V hotelové budově se nachází Wellness ostrov (plavecký bazén, jacuzzi, sauna, whirpool, parní kabina).

Ubytování:  1 a 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, s klimatizací, koupelnou, WC, TV, telefonem, minibarem, bezpečnostní schránkou, s Wi-Fi připojením a balkonem (pouze pokoje s přistýlkou balkon nemají).

Stravování: polopenze, snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Termíny a ceny:

28.4. - 1.5.2018

6 990 Kč při zakoupení do 15.11.
7 290 Kč při zakoupení od 16.11.

Slevy a příplatky: dítě na přistýlce 3-6 let sleva 3 400 Kč, dítě na přistýlce 6-12 let sleva 2 300 Kč, dospělý na přistýlce sleva 1 050 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj 1 250 Kč.

18. - 21.11.2018

5 990 Kč při zakoupení do 10.5.
6 290 Kč při zakoupení od 11.5.

Slevy a příplatky: dítě na přistýlce 3-6 let sleva 2 800 Kč, dítě na přistýlce 6-12 let sleva 1 900 Kč, dospělý na přistýlce sleva 850 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj 990 Kč.

Program: 
1. den - odjezd v ranních hodinách, příjezd do hotelu, ubytování od 14.00 hodin, koupání v termálním areálu, volný program, večeře.
2. - 3. den - snídaně, koupání (8.30 – 18.00 hodin), volný program, večeře.
4. den - snídaně, odjezd do ČR, návrat v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, dopravu autobusem, vstupné do termálních lázní (v den příjezdu od 14.00, v den odjezdu již vstup do termálních lázní není v ceně), využívání Wellness ostrova (do 22.00 hodin), zapůjčení županu a služby delegáta.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, pobytovou taxu cca 2 EUR/noc/osoba nad 18 let, vstupné do zážitkové části lázní (cca 10 EUR). 

Odjezdová místa: Vimperk, Prachatice, Český Krumlov, České Budějovice, Třeboň, po dohodě Strakonice, Vodňany. 

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161, IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK