MADEIRA - SMARAGDOVÝ OSTROV

MADEIRA - SMARAGDOVÝ OSTROV, Portugalsko, Madeira, 7.5.2018, Snídaně

MADEIRA - SMARAGDOVÝ OSTROV starstarstarstar

MADEIRA - SMARAGDOVÝ OSTROV
Termín:
7.5. – 14.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:65-576
24 990 Kč (-0 %)

MADEIRA – SMARAGDOVÝ OSTROV

Rozkvetlé ostrovy věčného jara, smaragdová perla Atlantiku, to je Madeira, jeden z nejkrásnějších koutů světa. Zažijte s námi nádheru ostrova, kde jaro nikdy nekončí.

1. den: Odlet z ČR a transfer na hotel.

 

2. den: Výjezd do hor na třetí nejvyšší vrchol ostrova Pico do Arieiro (1 818 m). Přejezd přes Ribeiro Frio s líhní pstruhů. Pěšky podél levády v srdci původního vavřínového pralesa Laurissilva, vyhlídka Balconi. Dále na severní pobřeží do města Santana s tradičními domky se slaměnou střechou O Colmo. Přejezd k východnímu výběžku Ponta De Sao Lourenço s nádhernými barevnými útesy. Vyhlídka na ostrovy Desertas. Průjezd městem Caniçal, bývalé centrum velrybářského průmyslu. Zpět přes  Machico do hotelu.

 

3. den: Výjezd na Pico dos Barcelos nad hlavním městem Funchal, uchvatná vyhlídka Eira do Serrado na okolní pohoří a vesnici jeptišek Curral das Freiras, ukryté v srdci Madeiry. Přejezd do části Monte nad Funchalem s kostelem, kde je pochovaný poslední rakouský císař Karel I. Habsburský, možnost vyzkoušet známý sjezd v proutěných koších, nebo navštívit Jardim Tropical Monte. Odpoledne návrat na hotel.

 

4. den: Odjezd z hotelu na západ ostrova. Zastávka na jednom z nejvyšších mořských útesů na světě – Cabo Girao (580 m) s překrásným výhledem na Funchal, oblast Câmara de Lobos a terasovitá políčka. Pokračování přes přímořské městečko Ribeira Brava. Přes oblast banánových plantáží Madalena do Mar na největší náhorní plošinu ostrova Paúl da Serra, zelené údolí Rabaçal. Přírodní bazény v lávových vyvřelinách v Porto Moniz. Podél severního pobřeží kolem Sao Vicente. Při návratu rybářské městečko Câmara de Lobos s možností ochutnání tradičních nápojů.

 

5. den:  Odjezd místní dopravou od hotelu do centra města Funchal, návštěva vyhlášené tržnice Mercado dos Lavradores, prohlídka města s pevností, katedrálou a malebnými uličkami. Možnost výjezdu lanovkou do Jardim Botanico. Dle zájmu prohlídka jednoho z nejstarších vinařství s předvedením a ochutnávkou vína Madeira. Možnost oběda z místních specialit - espetada hovězí s vavřínem, nebo espada – ryba tkaničnice s  výborným vínem Madeira, nebo rumem.  Odpoledne volno.

 

6. den: Fakultativně – Levády Riscol a 25 pramenů, údolí Rabacal s českým průvodcem nebo jiné fakultativní výlety.

 

7. den: Volný den. Fakultativně možnost zakoupení výletů: plavba katamaránem nebo na replice Kolumbovy lodi Santa Maria, plavba s pozorováním delfínů a velryb, pěší výlety na levády, Camacha - košíkáři, Machico - koupání na písečné pláži. Individuálně hlavní město Funchal.                                                                                                             

8. den: Transfer na letiště, odlet zpět do ČR.                                                      

Termín: 7. - 14. 5. 2018

Cena: 24 990 Kč při zakoupení do 31.12.
          26 990 Kč při zakoupení od 1.1.

Cena zahrnuje: ubytování v 4* hotelu se snídaní (bufet), leteckou dopravu Praha–Madeira–Praha včetně tax a palivových příplatků, transfer z a na letiště, přepravu po ostrově minibusy a místní dopravou, průvodce, zák. pojištění CK.

Cena nezahrnuje: pojištění, vstupy, fakultativní výlety, večeře.                                                            

Minimální počet osob: 12

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161, IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK