NA KOLE OKOLO SCHAFBERKU

NA KOLE OKOLO SCHAFBERKU, Rakousko, 28.7.2018, -

NA KOLE OKOLO SCHAFBERKU

NA KOLE OKOLO SCHAFBERKU
Termín:
28.7. – 28.7.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:111-594
850 Kč (-0 %)

NA KOLE OKOLO SCHAFBERKU

Další novinkou v letošní nabídce je cyklozájezd do severní části Solnohradska k největším a také nejteplejším jezerům celé oblasti. Ráno odjezd do Kammeru, který leží přímo na hrázi jezera Attersee a přejezd po břehu nevětšího jezera do Unterachu. Pod kolmou stěnou Schafberku k jezeru Mondsee a okolo jezera dále do St. Gilgenu. Podél  jezera Wolfgangsee do Stroblu a Sankt Wolfgangu. Na jezeře Wolfgangsee lze kombinovat cyklotrasu s vyhlídkovou plavbou, nebo přívozem. Trasa má 72 km a je možnost zkrátit ji na 57 km. Autobus sbírá cyklisty na více místech a je možnost trasu zkrátit, nebo si naopak přidat třeba výjezdem k jezeru Schwarzensee. Večer návrat.

Termín: 28. 7.

Cena: 850 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, přepravu kol, průvodce.
Cena nezahrnuje: pojištění.

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161, IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK