NA KOLE OKOLO SCHAFBERKU

NA KOLE OKOLO SCHAFBERKU, Rakousko, 28.7.2018, -

NA KOLE OKOLO SCHAFBERKU

NA KOLE OKOLO SCHAFBERKU
Termín:
28.7. – 28.7.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:111-594
850 Kč (-0 %)

NA KOLE OKOLO SCHAFBERKU

Další novinkou v letošní nabídce je cyklozájezd do severní části Solnohradska k největším a také nejteplejším jezerům celé oblasti. Ráno odjezd do Kammeru, který leží přímo na hrázi jezera Attersee a přejezd po břehu nevětšího jezera do Unterachu. Pod kolmou stěnou Schafberku k jezeru Mondsee a okolo jezera dále do St. Gilgenu. Podél  jezera Wolfgangsee do Stroblu a Sankt Wolfgangu. Na jezeře Wolfgangsee lze kombinovat cyklotrasu s vyhlídkovou plavbou, nebo přívozem. Trasa má 72 km a je možnost zkrátit ji na 57 km. Autobus sbírá cyklisty na více místech a je možnost trasu zkrátit, nebo si naopak přidat třeba výjezdem k jezeru Schwarzensee. Večer návrat.

Termín: 28. 7.

Cena: 850 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, přepravu kol, průvodce.
Cena nezahrnuje: pojištění.

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161, IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK