NA KOLE Z HALLSTATTU DO GMUNDENU

NA KOLE Z HALLSTATTU DO GMUNDENU, Rakousko, Horní Rakousy, Dachstein West, Hallstatt, 11.8.2018, -

NA KOLE Z HALLSTATTU DO GMUNDENU

NA KOLE Z HALLSTATTU DO GMUNDENU
Termín:
11.8. – 
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:91-633
850 Kč (-0 %)

NA KOLE Z HALLSTATTU DO GMUNDENU

Solnohradská jezera nabízejí stovky kilometrů cyklostezek s nádhernými výhledy a možností koupání v čisté a překvapivě teplé vodě. Ráno odjezd do Hallstattu, možnost prohlídky města zapsaného na seznam památek UNESCO a po Salzkammergutradweg odjezd dolů podél jezera Hallstätter See a řeky Traun. Prohlídka Bad Ischlu se slavnou Císařskou vilou a stále po proudu k jezeru Traunsee a do Gmundenu. Prohlídka vodního zámečku Ort a krásného lázeňského města s keramickou zvonkohrou. Délka trasy je 60 km, po celé délce klesá podél řeky a autobus sbírá cyklisty na více místech. Dle zájmu možnost prodloužit o výjezd k jezeru Vorderer Langbathsee, tam a zpět 17 km, převýšení 230 metrů. Večer návrat.

Termín: 11. 8.
Cena: 850 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, přepravu kol, průvodce.

Cena nezahrnuje: pojištění.

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161, IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK