NA KOLE Z HALLSTATTU DO GMUNDENU

NA KOLE Z HALLSTATTU DO GMUNDENU, Rakousko, Horní Rakousy, Dachstein West, Hallstatt, 11.8.2018, -

NA KOLE Z HALLSTATTU DO GMUNDENU

NA KOLE Z HALLSTATTU DO GMUNDENU
Termín:
11.8. – 
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:91-633
850 Kč (-0 %)

NA KOLE Z HALLSTATTU DO GMUNDENU

Solnohradská jezera nabízejí stovky kilometrů cyklostezek s nádhernými výhledy a možností koupání v čisté a překvapivě teplé vodě. Ráno odjezd do Hallstattu, možnost prohlídky města zapsaného na seznam památek UNESCO a po Salzkammergutradweg odjezd dolů podél jezera Hallstätter See a řeky Traun. Prohlídka Bad Ischlu se slavnou Císařskou vilou a stále po proudu k jezeru Traunsee a do Gmundenu. Prohlídka vodního zámečku Ort a krásného lázeňského města s keramickou zvonkohrou. Délka trasy je 60 km, po celé délce klesá podél řeky a autobus sbírá cyklisty na více místech. Dle zájmu možnost prodloužit o výjezd k jezeru Vorderer Langbathsee, tam a zpět 17 km, převýšení 230 metrů. Večer návrat.

Termín: 11. 8.
Cena: 850 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, přepravu kol, průvodce.

Cena nezahrnuje: pojištění.

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161, IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK