NÁRODNÍ PARKY SEVEROZÁPADU USA

NÁRODNÍ PARKY SEVEROZÁPADU USA, Spojené státy americké, 3.7.2018, Bez stravy

NÁRODNÍ PARKY SEVEROZÁPADU USA

NÁRODNÍ PARKY SEVEROZÁPADU USA
Termín:
3.7. – 18.7.2018
Změnit termín
Délka:16 dní
Doprava:letecky (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:35-575
54 900 Kč (-0 %)

NÁRODNÍ PARKY SEVEROZÁPADU USA

Severozápadní část USA je rájem milovníků hor, lesů a sopek. Obrovskou sílu vody, ledu a ohně poznáte v deštných pralesech na pobřeží Tichého oceánu, v ledovcových oblastech Skalistých hor a Kaskádového pohoří. Vulkanická oblast se prezentuje vyhaslými i spícími vulkány a na mnoha místech se přímo na vlastní oči setkáváte se sopečnou činností. Sopka Svaté Heleny, která naposledy vybuchla před pár lety a úchvatný národní park Yellowstone jsou nezapomenutelné zážitky

1. den: Ráno odlet z Prahy, přestup v Evropě, přílet do Seattlu, vyzvednutí aut, nákupy a přejezd do kempu v blízkosti města.

2. den: Celodenní prohlídka NP Mount Rainier, okružní cesta kolem 4392 metrů vysokého sopečného kužele. Na jeho vrcholu je 26 ledovců s celkovou plochou téměř 100 km2. Nádherná rašeliniště a horské louky připomínající krajinu Aljašky a severských oblastí Kanady. Odpoledne přejezd do blízkosti Tichého oceánu.

3. den: Celodenní prohlídka NP Olympic, který se rozkládá v blízkosti oceánu. Díky mimořádně vlhkému klimatu jsou zde světově unikátní jehličnaté deštné pralesy, které se jinde vyskytují pouze v Patagonii a na Novém Zélandu.

4. den: Přejezd do blízkosti sopky Svaté Heleny, která naposledy vybuchla v roce 1980. Tehdy snížila svůj vrchol o 401 metr, lávou zalila 207 km2 okolní krajiny a zničila 600 km2 vzrostlých lesů. Odpoledne přejezd z Washingtonu do Oregonu.

5. den: Celodenní prohlídka NP Crater Lake. Sopka, která zde před stoletími vybuchla, zanechala po sobě kráter o průměru 10 km a v něm vzniklo nejhlubší jezero USA (589 m) s úchvatně modrou vodou.

6. den: Celodenní přejezd přes Idaho do blízkosti NP Yellowstone,cestou návštěva Shoshonských vodopádů,které byly kdysi mohutnější, než Niagarské vodopády.

7. den: NP Yellowstone,oblast řek Madison River a Gibbon River, vodopády Gibbon Falls a Virginia Cascade. Odpoledne oblast Canyon Village, nádherný kaňon řeky Yellowstone River s 94 metrů vysokým vodopádem Lower Falls a menším Upper Falls.Nocleh přímo v parku.

8. den: NP Yellowstone,oblast gejzírů na jižním okruhu, pěší výstup na vyhlídku nad Duhové oko, odpoledne slavný Old Faithful, který stříká do výše až 55 metrů 4,5 tuny vody o teplotě 93 ˚C. Nocleh přímo v parku.

9. den: NP Yellowstone,nejjižnější část s jezerem Yellowstone Lake a krátká zajížďka do sousedního NP Grand Teton. Horské štíty dosahující téměř 4200 metrů a rozlehlé pláně s mormonskými stodolami. Nocleh v NP Yellowstone

10 den: NP Yellowstone, gejzírová oblast Noris Geyser Basin, 2700 metrů vysoké sedlo Dunraven Pass, vodopády Tower a Undine Falls a odpoledne termální prameny Mammoth Hot Springs, které patří k nejkrásnějším v parku.

11. den: Celodenní přejezd na sever, podél jezer Ferry Lake a Lake Francis do indiánské rezervacekmene Černonožců Blackfeet a do východní části NP Waterton Glacier.

12. den: Průjezd vysokohorskou silnicí napříč NP Waterton Glacier, průsmyk Logan Pass, Americké rozvodí, jezera Saint Mary Lake a Lake Macdonald,úchvatné vyhlídky na ledovce a Skalisté Hory.

13. den: Celodenní přejezd přes Spokane na největší přehradu v Americe Grand Coulee Dam a dále na západ do blízkosti NP North Cascades.

14. den: Prohlídka jižní části NP North Cascade, odpoledne výjezd na vysokohorskou silnici Mount Baker Hwy s úchvatnými výhledy na Kaskádové pohoří a celoročně zasněžené hory Mount Shukshan a Mount Baker.

15. den: přejezd zpět do Seattlu, krátká prohlídka města a přístavu, vrácení vozů a odlet zpět.

16. den: Přílet zpět do Prahy.

Termín: 3. – 18. 7. 2018

Cena:  54.900,- Kč při zakoupení do 31. 1.
           57.900,- Kč při zakoupení od 1. 2.

 Cena zahrnuje:
- leteckou přepravu do USA i zpět
- dopravu zavazadel dle limitu
- pronájem vozidel včetně daní a pojištění aut
- benzín na celou trasu a  poplatky za průjezdy
- základní vstupy do všech národních parků
- ubytování v kempech dle programu
- doprovod průvodce
- podrobné informace, mapky a informativní schůzku před cestou 

 Cena nezahrnuje:
- poplatky za vstupní povolení do USA

- individuální vstupy, fakultativní výlety a stravu
- pojištění léčebných výloh (povinné pro účast, doporučujeme ECP, možno sjednat přímo v CK OCEAN)

Splnění Vašich cestovatelských snů Vám přeje kolektiv CK OCEAN. 

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK