ORLÍ HNÍZDO A BERCHTESGADEN

ORLÍ HNÍZDO A BERCHTESGADEN, Německo, Bavorské Alpy, Berchtesgaden, 30.6.2018, -

ORLÍ HNÍZDO A BERCHTESGADEN

ORLÍ HNÍZDO A BERCHTESGADEN
Termín:
30.6. – 
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:18-596
850 Kč (-0 %)

ORLÍ HNÍZDO A BERCHTESGADEN

Odjezd ráno směrem na Berchtesgaden. Výjezd horskou placenou silnicí Rossfeld Höhenring Strasse na vyhlídku Rossfeld (1602 m n. m.). Z Rossfeldu sjezd k Obersalzbergu a dvě možnosti cesty na Orlí hnízdo:
Pěšky: cca 5 km nahoru a 5 km dolů po upravené cestě, převýšení 600 metrů. Čas na výstup a sestup cca 4–5 hodin. 
Autobusem: přestup na speciální německý autobus a další horskou silnicí výjezd pod Orlí hnízdo. 
Obě cesty se sejdou na vyhlídkové plošině a odtud lze k Orlímu hnízdu dojít pěšky nebo vyjet unikátním výtahem. Slavná Hitlerova čajovna slouží jako restaurace a lze si prohlédnout všechny interiéry, včetně pracovny A. Hitlera. Odpoledne jezero Königssee a večer návrat zpět.

Termín: 30. 6., 14. 8. a 6. 10.

Cena: 850 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, mýtné poplatky, průvodce.

Cena nezahrnuje: jízdné místním autobusem a výtahem, cca 16 €, pojištění.

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161, IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK