PASOV – LINEC NA KOLE I NA LODI

PASOV – LINEC NA KOLE I NA LODI, Německo, 12.5.2018, -

PASOV – LINEC NA KOLE I NA LODI

PASOV – LINEC NA KOLE I NA LODI
Termín:
12.5. – 12.5.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:47-592
750 Kč (-0 %)

PASOV – LINEC NA KOLE I NA LODI

Jeden z nejkrásnějších úseků Dunaje je mezi Pasovem a Lincem. Řeka je zde obklopená nádhernou krajinou a mnoha historickými památkami. Zájezd je rozdělen na dvě skupiny:
Lodí: ráno příjezd do Pasova, nalodění na loď a 5 hodin dlouhá plavba po 96 km dlouhém úseku Dunaje do Lince. Odpoledne prohlídka historického centra Lince a večer návrat zpět.
Na kole: ráno nástup na kola a po cyklostezce do Lince. Trasu je možné volit podle možností a to v délce 39, 66 a nebo 93 km. Autobus sbírá cyklisty na více místech. Trasa je lehká, bez větších stoupání a zvládnutelná pro starší i děti. Možnost kombinovat i s plavbou lodí.

Termín: 12. 5. - volno už pouze na plavbu na lodi
             13. 5. - pouze pro cyklisty

Cena: 750 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, přepravu kol, průvodce.

Cena nezahrnuje: plavbu lodí po Dunaji, dospělí 27 €, děti do 13 let 14 €, pojištění.

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161, IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK