SLOVENSKO - VELKÝ MEDER - HOTEL THERMAL VARGA*** - AQUA***+

SLOVENSKO - VELKÝ MEDER - HOTEL THERMAL VARGA*** - AQUA***+, Slovensko, 27.10.2018, Polopenze

SLOVENSKO - VELKÝ MEDER - HOTEL THERMAL VARGA*** - AQUA***+ starstarstar

SLOVENSKO - VELKÝ MEDER - HOTEL THERMAL VARGA*** - AQUA***+
Termín:
27.10. – 30.10.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:122-585
5 290 Kč (-0 %)

VELKÝ MEDER                                                                               

Městečko, které leží na jižním Slovensku v Podunajské nížině, je známé především díky svým termálním pramenům. Voda z Velkého Mederu příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a celkově příznivě působí na regeneraci organismu. Termální koupaliště poskytuje celoroční služby ve svém areálu s vnitřními i vnějšími bazény s teplotou vody 36 - 38 °C. Okolí Velkého Mederu je vhodné pro cyklovýlety i výlety za poznáním (Bratislava 65 km, Györ 25 km).

HOTEL THERMAL VARGA*** - AQUA***

Poloha: velmi příjemný rodinný hotel s individuálním přístupem ke klientům leží cca 100 m od vstupu do termálních lázní a cca 600 m od centra  městečka.

Vybavení: recepce s 24 hodinovou službou, klimatizovaná restaurace, lobby bar, dětský koutek, kulečník, stolní fotbal, letní terasa s posezením, dětské hřiště, ping pong, animační programy, půjčovna kol pro hosty hotelu zdarma.

Pokoje: dvoulůžkové s možností jedné přistýlky, koupelna s WC a sprchovým koutem, fén, TV-SAT, telefon, trezor, lednička, WI-FI zdarma. Většina pokojů je s balkonem. Pokoje se nachází v nové části hotelu Thermal Varga – hotelu Aqua (nově otevřená budova v roce 2015 naproti hlavní budově hotelu Thermal Varga).

Stravování: polopenze formou bufetu – velmi chutná domácí strava, v ceně k večeři nealkoholický nápoj, nebo pohár vína. Jídelna je v hlavní budově.

Termíny a ceny:  

15.-18.3.2018  

4 790 Kč při zakoupení do 15.11.2017
4 990 Kč při zakoupení od 16.11.2017

Slevy a příplatky: dítě na přistýlce 10 – 15 let sleva 700 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj 950 Kč, cena dítě na přistýlce do 10 let sleva 1 000 Kč.

27.-30.10.2018

4 990 Kč při zakoupení do 15.11.2017
5 290 Kč při zakoupení od 16.11.2017

Slevy a příplatky: dítě na přistýlce 10 – 15 let sleva 700 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj 950 Kč, cena dítě na přistýlce do 10 let sleva 1 100 Kč.

Program:
1.den: odjezd v ranních hodinách, ubytování od 14:00 hod., koupání, volný program.
2.-3.den: koupání a relaxace v termálním areálu.
4.den: po snídaní odjezd v 9:30, při zpáteční cestě zastávka v maďarském Györu, možnost nákupu.

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, 3x ubytování s polopenzí, vstupné do termálního koupaliště (v den příjezdu od 14:00 hod., 2. a 3. den celodenní, v den odjezdu již vstupné není), během pobytu 1x taneční večer s pečením selete (místo večeře) a sklenicí piva, pobytovou taxu. Služby delegáta a pojištění CK.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění.

Odjezdová místa: Vimperk, Prachatice, Český Krumlov, České Budějovice, Třeboň, po dohodě Strakonice, Vodňany.

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161, IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK