VODICE - HOTEL ARAUSA****

VODICE - HOTEL ARAUSA****, Chorvatsko, Severní Dalmácie, 31.8.2018, Polopenze

VODICE - HOTEL ARAUSA**** starstarstarstar

VODICE - HOTEL ARAUSA****
Termín:
31.8. – 9.9.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:123-588
12 590 Kč (-0 %)

Vodice je jedno z nejvyhledávanějších letovisek severní Dalmácie, nedaleko Šibeniku. Rušné středisko s okouzlujícím západem slunce. Lákavým cílem procházek je marina, kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí, oblíbená je místní tržiště. Nechybí zde promenády, upravené pláže, sportovní a společenské programy, restaurace, vinné sklípky a obchody.

Hotel Complex PUNTA - Villa Arausa: depandance hotelu Punta 4*, centrum města cca 200 m. Moderně vybavená budova obklopená piniovým hájem leží přímo u pláže a velkého bazénu.

Koupání: betonová plata cca 100 m, oblázková pláž cca 200 m, lehátka (za poplatek).

Hotelové pokoje: klimatizované pokoje s možností přistýlky, TV/sat, telefon, minibar, sprcha/WC, fén, sejf, Wi-Fi zdarma, balkon směr park. Balkon směr moře za příplatek.

Stravování: polopenze v hotelu Punta, (snídaně i večeře formou bufetu), možnost plné penze.

Vybavení: venkovní bazén s mořskou vodou, vnitřní bazén v hotelu Punta se sladkou vodou, lehátka u bazénu (za poplatek), pool bar, 2 restaurace, wellness & spa centrum, internet v lobby, fitness, minigolf, dětské hřiště, půjčovna kol, vodní sporty.

Termín: 31.8. - 9.9.2018

Cena: 12.590 Kč
             5.390 Kč děti do 12 let na přistýlce

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, ubytování 7 nocí s polopenzí, ložní a koupelnové prádlo, úklid, zák. pojištění CK, služby delegáta CK OCEAN po celou cestu i pobyt.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění vč. storna zájezdu, výlety.

Možnost výletů: Šibenik, Trogir, Zadar,  NP Krka, NP Kornati.

Sleva 1.000 Kč při záloze 2.000 Kč do 15.12.2017.             

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161, IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK