VODICE - HOTEL ARAUSA****

VODICE - HOTEL ARAUSA****, Chorvatsko, Severní Dalmácie, 31.8.2018, Polopenze

VODICE - HOTEL ARAUSA**** starstarstarstar

VODICE - HOTEL ARAUSA****
Termín:
31.8. – 9.9.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:123-588
12 590 Kč (-0 %)

Vodice je jedno z nejvyhledávanějších letovisek severní Dalmácie, nedaleko Šibeniku. Rušné středisko s okouzlujícím západem slunce. Lákavým cílem procházek je marina, kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí, oblíbená je místní tržiště. Nechybí zde promenády, upravené pláže, sportovní a společenské programy, restaurace, vinné sklípky a obchody.

Hotel Complex PUNTA - Villa Arausa: depandance hotelu Punta 4*, centrum města cca 200 m. Moderně vybavená budova obklopená piniovým hájem leží přímo u pláže a velkého bazénu.

Koupání: betonová plata cca 100 m, oblázková pláž cca 200 m, lehátka (za poplatek).

Hotelové pokoje: klimatizované pokoje s možností přistýlky, TV/sat, telefon, minibar, sprcha/WC, fén, sejf, Wi-Fi zdarma, balkon směr park. Balkon směr moře za příplatek.

Stravování: polopenze v hotelu Punta, (snídaně i večeře formou bufetu), možnost plné penze.

Vybavení: venkovní bazén s mořskou vodou, vnitřní bazén v hotelu Punta se sladkou vodou, lehátka u bazénu (za poplatek), pool bar, 2 restaurace, wellness & spa centrum, internet v lobby, fitness, minigolf, dětské hřiště, půjčovna kol, vodní sporty.

Termín: 31.8. - 9.9.2018

Cena: 12.590 Kč
             5.390 Kč děti do 12 let na přistýlce

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, ubytování 7 nocí s polopenzí, ložní a koupelnové prádlo, úklid, zák. pojištění CK, služby delegáta CK OCEAN po celou cestu i pobyt.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění vč. storna zájezdu, výlety.

Možnost výletů: Šibenik, Trogir, Zadar,  NP Krka, NP Kornati.

Sleva 1.000 Kč při záloze 2.000 Kč do 15.12.2017.             

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je OCEAN, IČ 28084161, IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK